O nas

Produkujemy drzwi, które tworzą nową definicję wnętrz…

Historia naszej firmy sięga już 20 letniej tradycji. Początkowo Firma działała pod nazwą Drewno-Hurt, a od roku 2012 przyjęliśmy nazwę Voster. Cieszymy się z pozytywnego przyjęcia wprowadzonej na rynek marki.

W pierwszych latach działalności Firma zajmowała się produkcją i sprzedażą materiałów drewnianych, natomiast z biegiem czasu poszerzała swoją działalność o stolarkę drzwiową ze specjalizacją w skrzydłach płytowych. Niestety praca przy tego rodzaju drzwiach powodowała pewien niedosyt, stąd też poszerzyliśmy nasz asortyment o skrzydła ramowe – był to strzał w dziesiątkę, gdyż nowe produkty cieszą się ogromnym zainteresowaniem.

Dziś wśród produktów oprócz skrzydeł ramowych znajdują się również skrzydła szklane, okleinowane, lakierowane wraz z ościeżnicami oraz systemy przesuwne. Firma dzięki elastyczności i otwartości na potrzeby partnerów oraz klientów poszerzała także swój asortyment o akcesoria uzupełniające takie jak: progi, klamki, opaski maskujące, itp.

Ważnym czynnikiem, który wpłynął na rozszerzenie dystrybucji na cały kraj było utworzenie własnej bazy logistycznej. Firma oferując kompleksową obsługę i szybką realizację zamówień stała się znaczącym producentem drzwi dostarczanych do największych sieci handlowych w Polsce.

Jesteśmy firmą, która prężnie rozwija swoją działalność na terenie całego kraju jak również podbijamy rynek południowy. Pozwala nam to na osiągnięcie czołowej pozycji firmy w niezwykle konkurencyjnej branży.

Polityką naszej firmy jest uważne obserwowanie otaczającej nas rzeczywistości. Dokładne przyglądanie się panującym trendom i wsłuchiwanie się w potrzeby naszych Klientów pozwala nam stworzyć taką ofertę handlową, która zaskoczy bogactwem stylów nie jednego naszego Klienta.

Własne zaplecze projektowe pozwala firmie corocznie wprowadzać na rynek nowe modele, które charakteryzują się wysoką jakością i oryginalnym designem.

Nasze portfolio obok tysięcy zadowolonych Klientów to szereg nagród i wyróżnień, które potwierdzają naszą pozycję na rynku firm prestiżowych. Mamy nadzieję, że przeglądając naszą stronę internetową zostaną u Państwa wzbudzone te same pozytywne emocje, które towarzyszyły nam podczas jej tworzenia, gdy myśleliśmy o Klientach, którzy są z nami już od dwudziestu lat.

Voster Firma

Wierzymy, że miarą naszego sukcesu jest zadowolenie i budowanie trwałych relacji z klientem.

Od 20 lat istnienia firmy najważniejszą wartością jaką kierowaliśmy się była uczciwość i otwartość na potrzeby klientów. Mamy przekonanie, że właśnie te cechy stanowią prawdziwy fundament działalności firmy Voster.

Stawiamy na indywidualne podejście do klienta oraz profesjonalną obsługę. Staramy się jak najlepiej pomagać, doradzać i trafiać w gusty naszych klientów. Szukamy dla nich odpowiednich rozwiązań będących kluczem do drzwi satysfakcji i zadowolenia. Chcemy współdziałać w tworzeniu pięknych wnętrz naszych Klientów, zdobywać ich zaufanie i budować długoterminowe relacje. Czerpiemy wiedzę i doświadczenie z dwudziestoletniej działalności by oferować produkty najwyższej jakości. Otwieramy się na potrzeby rynku, stale śledzimy i podążamy za trendami branżowymi, aby identyfikować potrzeby naszych Klientów. Priorytetowe jest dla nas ciągłe podnoszenie jakości usług i kwalifikacji naszej kadry. Jesteśmy firmą, która wiedzą, praktyką i rzetelną pracą zyskała miano stabilnego i niezawodnego partnera biznesowego. Mamy nadzieję, że wraz ze zmianą nazwy oraz wkroczeniem w trzecie dziesięciolecie naszej firmy z powodzeniem będziemy realizować plany rozwojowe a Państwo będą mogli nam w tym towarzyszyć.